Hakkımızda

 

Gamze Toys 1986 ‘den birikmiş tecrübesi ile oyuncak sektörü içinde ürününü geliştirme misyonuyla çocuklar için kaliteli ve sağlığa uygun oyuncaklar üretmektedir. Gamze Toys Kazım Kılıç tarafından ilk olarak Bursa’da kurulmuştur. Faliyetlerine pelüş oyuncak imalatçısı olarak başlayan Gamze Toys 2004 yılında bebek üretimine başlamıştır.

Gamze Toys olarak birikmiş tecrübemizle sektörde hızlı bir yükselme yakalamış, sektöre değer katarak önemli bir pazar payına sahip olmuştur. Her zaman ilerisini düşünerek sektöre yön veren bir liderlik politikası ile hareket ediyoruz. Her zaman çocukların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyor tasarım ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi tüm dünya çocuklarına ulaştırmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız her işin içinde dürüstlük, kalite  ve bütünlük arıyoruz. Ürünlerimizin hepsinin Avrupa standardı testi EN 71-1-2-3 raporları mevcuttur. Ürünlerimizin üretim sürecinde her şeyden önce çocuklarımızın sağlığı için her ayrıntısına dikkat edilir.

Ürün portföyümüzü en güzel şekilde sergilemek ve çocukların hayallerine dokunarak onların iyi bir oyun deneyimi yaşayabilecekleri oyuncakları üretmek adına var gücümüz ile çalışmaktayız.

Misyonumuz

 Amacımız son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak ve  sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Bebeklerimiz çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu ilgi sayesinde mağazamız kısa süre içerisinde çocuklar için vazgeçilmez  olmayı başardı. Mağazamızın bu başarısı şirketimizi büyütme kararının alınmasındaki en önemli faktör oldu. Bugün, daha çok çocuğun hayallerine, oyunlarına, gülümsemelerine ortak olmak ve onları Gamze Toys’un renkli dünyası ile buluşturmak adına Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına açılma kararı aldık.

Çalışanlarımız ile birlikte sektörde aynı ivme ile büyümek ve Türkiye de akla ilk isim olmak en büyük amacımızdır. Ürettiğimiz oyuncaklarımızla sektöre yön veren ve oyuncaklarımızı tüm dünya çocuklarına ulaştıran seçkin firma olarak yolumuza devam ediyoruz.

Vizyonumuz

 Misyonumuz ‘’Önce Çocuk’’ vizyonu doğrultusunda, oyuncak üretim işine odaklanan Türkiye’de en iyi şirket olmaktır. En Büyük hedefimiz çocuklarımızın hayallerini şekillendirmek, renklendirmek, iz bırakmak isteyen herkesin hayatında olmaktır.

Oyuncak bebek imalatçısı olarak çocuklarımızın sağlığı göz önünde bulundurarak adım atmaktayız ve bu gücü arkamızda olan müşterilerimizden almaktayız. Aldığımız bu güç ile amacımız oyuncak bebek üretiminde dünya markası olmaktır.

Kalite rastlantı değildir. Kalite işinizin her noktasında yer alır. Kalite tasarlanır, üretilir ve adından söz ettirir. Takım ruhu ile çalışan Gamze Toys müşteri memnuniyeti için var gücü ile çalışmaktadır.